Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Aktywacja karty sim na abonament

 •  

  Aktywacja karty sim na abonament (26.03.2013, 18:04)

  Witam ,od 6 dni mam telefon z ktorego nie moge dzwonic ,według polecen otrzymanych od orange w instruktazu aktywacji powinienem wejsc na orange.pl/aktywacja ,podac kod aktywacyjny (wpisuje kod ) przenosi mnie dalej i prosi o szesciocyfrowy kod dostarczony w przesyłce (wpisuje jedyny szesciocyfrowy kod ktory sie znajduje  w papierach bo nie okreslono gdzie on sie znajduje  i nic ,doslownie nic sie nie dzieje nigdzie mnie nie przenosi) a według instruktazu po wpisaniu kodu aktywacyjnego powinienem podac 19 cyfrowy numer karty.Dodzwonic do  oczywiscie sie nie da, na stonie z ''chatem'' rowniez pisze to samo co w tym instruktazu .w statusie zamowienia widnieje status 'w trakcie przetwarzania'' z tad pytanie czy mam czekac az mi tam gdzies w kosmsie dobre ufuludki aktywuja ta karte czy gdzies popełniam bład,?

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (26.03.2013, 19:50)

  Karta nadal nieaktywna jest? Sprawdź może :)
  Wyjmij ja z telefonu i włóż ponownie

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (17.04.2013, 08:25)

  Mam podobny problem, przeniosłem nr do Orange, dostałem maila z kodem aktywacyjnym, wchodzę na stronę www.orange.pl/aktywacja i tam podaję kod podany w mailu oraz numer, który przenoszę i dostaję komunikat:
  "Niepoprawny kod aktywacyjny podaj poprawny kod, który otrzymałeś podczas składania zamówienia, oraz w emailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia". Natomiast po kliknięciu w link "Przypomnij mi kod aktywacyjny" i podaniu przenoszonego numeru oraz adresu email, na który przyszedł poprzedni kod otrzymuję komunikat "Brak zamówienia o podanym numerze, aby sprawdzić poprawność numeru zamówienia wejdź na stronę z historią swoich zamówień. ". Jak mam aktywować moją kartę z przeniesionym numerem?

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (20.05.2013, 23:37)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam ,od 6 dni mam telefon z ktorego nie moge dzwonic ,według polecen otrzymanych od orange w instruktazu aktywacji powinienem wejsc na orange.pl/aktywacja ,podac kod aktywacyjny (wpisuje kod ) przenosi mnie dalej i prosi o szesciocyfrowy kod dostarczony w przesyłce (wpisuje jedyny szesciocyfrowy kod ktory sie znajduje  w papierach bo nie okreslono gdzie on sie znajduje  i nic ,doslownie nic sie nie dzieje nigdzie mnie nie przenosi) a według instruktazu po wpisaniu kodu aktywacyjnego powinienem podac 19 cyfrowy numer karty.Dodzwonic do  oczywiscie sie nie da, na stonie z ''chatem'' rowniez pisze to samo co w tym instruktazu .w statusie zamowienia widnieje status 'w trakcie przetwarzania'' z tad pytanie czy mam czekac az mi tam gdzies w kosmsie dobre ufuludki aktywuja ta karte czy gdzies popełniam bład,?  Witam mam dokladnie ten sam problem, prosze aktywowac moja nowa karte sim (karta mini z uwagi na iPhone'a) pod numerem 697369062. Dzwonilem na infolinie 4 razy, Na poczatku sie dodzwonilem, pani kazala mi wyslac sms o tresci TAK na nr 80001 potem jeszcze raz dostalem wiadomosc zeby wyslac sms TAK na nr 80008 i dalej nic sie nie dzieje. Juz mi cale pieniadze na karcie zżarło bo nikt nie odbieral w orange, to juz 3ci dzien jak probuje aktywowac ta nieszczesna karte. Bardzo prosze o pomoc.

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (24.05.2013, 14:36)

  to jest odpowiedź na post:

  Mam podobny problem, przeniosłem nr do Orange, dostałem maila z kodem aktywacyjnym, wchodzę na stronę www.orange.pl/aktywacja i tam podaję kod podany w mailu oraz numer, który przenoszę i dostaję komunikat:
  "Niepoprawny kod aktywacyjny podaj poprawny kod, który otrzymałeś podczas składania zamówienia, oraz w emailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia". Natomiast po kliknięciu w link "Przypomnij mi kod aktywacyjny" i podaniu przenoszonego numeru oraz adresu email, na który przyszedł poprzedni kod otrzymuję komunikat "Brak zamówienia o podanym numerze, aby sprawdzić poprawność numeru zamówienia wejdź na stronę z historią swoich zamówień. ". Jak mam aktywować moją kartę z przeniesionym numerem?  mam dokladnie to samo   prosze o pomoc

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (14.06.2013, 13:19)

  to jest odpowiedź na post:

  Mam podobny problem, przeniosłem nr do Orange, dostałem maila z kodem aktywacyjnym, wchodzę na stronę www.orange.pl/aktywacja i tam podaję kod podany w mailu oraz numer, który przenoszę i dostaję komunikat:
  "Niepoprawny kod aktywacyjny podaj poprawny kod, który otrzymałeś podczas składania zamówienia, oraz w emailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia". Natomiast po kliknięciu w link "Przypomnij mi kod aktywacyjny" i podaniu przenoszonego numeru oraz adresu email, na który przyszedł poprzedni kod otrzymuję komunikat "Brak zamówienia o podanym numerze, aby sprawdzić poprawność numeru zamówienia wejdź na stronę z historią swoich zamówień. ". Jak mam aktywować moją kartę z przeniesionym numerem?  ten sam problem.  W salonie Pani mówi że trzeba czekać 7 dni...roboczych, ale to żeby wyłączyć mi starą karte nie było problemu.

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (30.06.2013, 16:16)

  Mam to samo ale czekam na aktywację od 23.05

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (23.09.2013, 20:53)

  dostałem sms na starą kartę  z pytaniem czy włożyłem już nową kartę sim do telefonu. jeśli tak to odpisać tak. odpisuję, a sms niedosrtarczony. przez internet nic nie mogę aktywować bo błędy jak wyżej. na maila oczywiście nic nie przyszło, i musiałem po internecie szukać co i jak. oczywiście obsługa klienta jest płanta przez tel. czy orange sobie KPI ZE SWOICH KLIENTÓW? przedłużyłem umowę pierwszy i ostatni raz. jak się skończy, to pożegnam się z tą firmą, brak już cierpliwości... 

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (18.10.2013, 14:45)

  Należy wysłać SMS o treści TAK na 80001


  Właśnie się dowiedziałem w BOK, tak samo jak Wy miałem problem z nową kartą...

 •  

  Odp: Aktywacja karty sim na abonament (18.10.2013, 16:01)

  A POWIEDZCIE WŁĄCZYLI WAM WKONCU TE TELEFONY JK TO WYGLĄDAŁO DALEJ PO JAKIM CZASIE COS ZROBILI?

  odpowiedź została zgłoszona do moderacji

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników